Osstem İmplant Fiyatı

Osstem İmplant Fiyatı

Dünya’da implant satış sıralamasında 5. sırada bulunan marka, yüksek standartlarda üretime ve teknolojiye sahiptir. Amerika ve Güney Kore’de üretim yapan marka implantları 60’ın  üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

Üst kalitede ürün üreten OSSTEM, bilinirliğini her geçen gün arttırmaya devam ederken Ar-Ge yatırımlarını genişleterek marka kalitesi çıtasını sürekli olarak daha üst seviyelere ulaştırmayı başarmaktadır. Türkiye Osstem İmplant hizmeti veren Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak, markanın kalitesine saygılı kalarak, hasta taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

​Neden Osstem İmplant ?

TSIII, TSIV, CAS LAS Setleri ve Ultra Geniş Sistemi gibi çeşitli alanlarda üretim yapan OSSTEM, çeşitli alanlarda üretim yapmaktadır. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak amacıyla teknoloji dünyasını sürekli takip eden marka, tüm çalışmalarına ek olarak 2008 yılında kurulmuş olan Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’nde kemik rejenerasyonu ve diş implantları için temel teknolojiyi araştırmayı teşvik etmektedir.

Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni arayın

Osstem implant Türkiye hizmetlerini sunan sağlık merkezimiz, İstanbul/Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olup alanında başarılı uzman doktorlara sahiptir. İmplant markası ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden hastanemize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı gülüşlere ve estetik duruşa sahip olmak için doğru adrestesiniz.

 

Osstem İmplant 2019 Fiyatları

Osstem İmplant fiyatı şu an kampanyalıdır!

Hemen buraya tıklayıp şimdi fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için ;

https://www.akvadent.com/implant/

Osstem İmplant Fiyatı
4.8 (95%) 4 vote[s]

Bir önceki yazımız olan straumann implant fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder
Sizi arayıp detaylı bilgi vermemizi istermisiniz ?
İsminiz Soyadınız
Telefon Numaranız
Bilgi almak istediğiniz tedavi
GÖNDER
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE