Kaş Ekimi

Kaş ekimi kadın erkek fark etmeksizin kliniklerde gerçekleştirilen en sık uygulamalardan biridir. Genellikle kadınlarda görülen kaş dökülmelerinin uzun süreli olması durumunda doğal çözüm ise kaş ekim işlemidir.

Genellikle erkeklerde sadece saç dökülmesi görülürken; kadınlar, kaş ve kirpiklerde de Alopecia problemine maruz kalmaktadır. Her 100 kadından birini etkileyen Kaş Dökülmesi (Madarozis), 1 yıl gibi kısa bir sürede geri dönüşü olmayan bir sürece girmektedir.

En güncel tekniklerden olan FUE yöntemi ile gerek saç gerekse kaş ekiminde en başarılı ve en doğal sonucu almanız mümkündür. Tüm yapılan operasyonlarda ekilen foliküller insanın kendi vücudundan alınmaktadır. Kaş ekimi için yine insanın kendi kılları kullanılmakta olup, ense kısmında 1 cm gibi dar bir alan kısaltılır. Bu alandan ekimi yapılacak kıl kökleri 0.6 ile 0.7 mm’den büyük olmayacak uçlarla tek tek alınması gerekir. Çünkü ekim esnasında daha geniş uç kullanılması ekim izi kalmasına neden olur. Bu nedenle FUE yönteminde alım ve ekim işlemi bir kaç defa olacak şekilde gerçekleştirilir.

You can vote

Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder
Sizi arayıp detaylı bilgi vermemizi istermisiniz ?
İsminiz Soyadınız
Telefon Numaranız
Bilgi almak istediğiniz tedavi
GÖNDER
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE